15 Червня, 2023 р., 11:53
Акт обстеження та оцінки ступеня безбар'єрності об'єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю бібліотека-філія села Руські Геївці
14 Червня, 2023 р., 13:39
Інформаційний бюлетень Технічного регламенту засобів індивідуального захисту.
14 Червня, 2023 р., 13:37
Інформаційний бюлетень Технічного регламенту ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів.
14 Червня, 2023 р., 11:32
З-го червня 2023 року вже восьмий рік поспіль, клуб любителів народної пісні Чологань будинку культури села Тийглаш (директор Марія Игнац) отримує запрошення та з радістю приймає участь у щорічному гастрономічному, культурному фестивалі у населеному пункті Сіхалом в Угорщині. Колектив гідно представив Сюртівську територіальну громаду, голова якої, Арпад Пушкар, в урочистій обстановці підписав угоду про побратимство між громадами сіл Сюрте та Сіхалом. Сторонами було підкреслено назрілу необхідність поглиблення співпраці між громадами, встановлення різнопланових стосунків між бізнесовими структурами, освітянськими, культурними закладами та спортивними організаціями і просто мешканцями. Розвиток вже існуючих, дружніх зав’язків, розробка та реалізація спільних проектів у майбутньому повинно сприяти соціально-економічному розвитку громад, наголосив у своїй промові голова Сюртівської сільської ради – Арпад Пушкар.
22 Травня, 2023 р., 14:32
Повідомляємо, що ухвалою Закарпатського окружного адміністративного суду від 20.03.2023 року відкрито загальне позовне провадження в адміністративній справі №260/1684/23 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГІЯ-СВ",  (89412, Закарпатська обл. Ужгородський р-н, с. Оноківці, вул. Ротмана, 4, код ЄДРПОУ - 41216246) до Сюртівської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області (89432, Закарпатська обл. Ужгородський р-н, с. Сюрте, вул. Ракоці, буд. 2, код ЄДРПОУ - 04350211) про визнання протиправним та скасування рішення.
26 Квітня, 2023 р., 13:41
Голова Сюртівської сільської ради Арпад Пушкар зустрівся із представниками інституту з метою обговорення можливостей співпраці у рамках проєктної діяльності. У ході зустрічі йшлося про можливість та перспективи підготовки та впровадження спільних транскордонних проектів, а також про пошук потенційних партнерів для участі в європейських Програмах, зокрема - транскордонного співробітництва HUSKROUA. Арпад Пушкар окреслив ситуацію у громаді в реаліях сьогодення, зокрема – у сфері сільського господарства, економіки, медицини, екології тощо.
26 Квітня, 2023 р., 10:57
Сьогодні, 26 квітня, у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф. Ця подія — нагадування про небезпеку використання атомної енергетики, про героїзм ліквідаторів аварії, про наслідки, які ця катастрофа принесла довкіллю та людям
26 Квітня, 2023 р., 10:33
   Відкрито реєстрацію для участі у додатковому відборі на безкоштовну сертифікатну програму навчання ветеранів та ветеранок, які планують реалізувати себе на посадах державної служби та служби в органах місцевого самоврядування.