29 Вересня, 2023 р., 14:48
29 вересня 2023 року Паладь-Комарівецьку гімназію відвідали інспектор СЮП ВП Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області лейтенант поліції Світлана Теменко, начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Сюртівської сільської ради Віолетта Кіш та начальник освіти, молоді та спорту Сюртівської сільської ради Тюнде Пекар.
29 Вересня, 2023 р., 14:15
Булінг - визначається як утиск, дискримінація, цькування. Цей термін означає тривалий процес свідомого жорстокого ставлення (фізичного і психічного) з боку дитини або групи до іншої дитини або інших дітей. Мотивацією до булінгу стають заздрість, помста, відчуття неприязні, прагнення відновити справедливість; боротьба за владу; потреба підпорядкування лідерові, нейтралізації суперника, самоствердження тощо аж до задоволення садистських потреб окремих осіб.
19 Вересня, 2023 р., 14:11
У  закладах освіти Сюртівської ТГ проведено екомарафон
12 Вересня, 2023 р., 13:56
Розпорядження сільського голови №96/02-18 від 11.09.2023р. "Про скликання другого засідання десятої сесії восьмого скликання Сюртівської сільської ради"
11 Вересня, 2023 р., 10:49
ПРОТОКОЛ від 04.09.2023 року громадських слухань щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості в проекті містобудівної документації та звіті про стратегічну екологічну оцінку по об’єкту: «Детального плану території земельної ділянки (кадастровий номер 2124887700:11:010:0211) та прилеглих територій, в межах населеного пункту, орієнтовною площею 1,3 га., з метою зміни цільового призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, в с. Часлівці без номеру Ужгородського району Закарпатської області»
06 Вересня, 2023 р., 14:02
ДУ “Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” повідомляє, що на території Закарпатської області зареєстровано значне ускладнення епідситуації із небезпечного інфекційного захворювання – лептоспірозу.
31 Серпня, 2023 р., 16:37
   Напередодні нового навчального року керівники закладів освіти Сюртівської громади зустрілися на традиційній серпневій нараді.
29 Серпня, 2023 р., 12:32
Книга обліку споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів
29 Серпня, 2023 р., 11:47
Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру
24 Серпня, 2023 р., 14:16
Виконавчий комітет Сюртівської сільської ради повідомляє про проведення повторних громадських слухань проекту детального плану території та звіту по стратегічній екологічній оцінці до проекту документа державного планування «Детальний план території земельної ділянки (кадастровий номер 2124887700:11:010:0211) та прилеглих територій, в межах населеного пункту, орієнтовною площею 1,3 га., з метою зміни цільового призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, в с. Часлівці без номеру Ужгородського району Закарпатської області».